www.chico.pl


Chico
Chico

Pakiet „edge” skierowany jest do osób i firm, które stawiają na innowacyjne rozwiązania funkcjonalne i techniczne, pragnąc aby innowacja stała się ich znakiem rozpoznawczym. Oferta ta jest również zaprojektowana z myślą o dużych grupach osób opiekujących się stroną jak i masowych środkach przekazu.

Na pakiet „edge” składają  następujące elementy:

EDGE Edytor: edytor treści strony w trybie blokowym DTP.

EDGE Constructor: edytor zmiany całkowitej struktury strony według preferencji użytkownika.

EDGE Guide: system kontroli poprawnego funkcjonowania strony niezależnie od przeglądarki czy środowiska.

Usability Tools: rodzaj zaawansowanych statystyk przedstawiających w sposób wizualny fragmenty strony najczęściej skupiające uwagę użytkowników.

 

Ponadto można pakiet można rozszerzyć o:

Mobilny designer: praca koordynatora projektu w siedzibie klienta na czas realizacji projektu.

Rozwiązania organizacyjne: stworzenia modelu struktury organizacyjnej realizacji projektu.

Partnerstwo: współpraca partnerska w zakresie administrowania strony.

Oprogramowanie zewnętrzne: oprogramowanie desktopowe typu widget, reader lub iOS App

GCsilesia

Kontakt:

telefon: +48 793 791 338; e-mail: kontakt@gcsilesia.pl;

Pomoc Techniczna:

telefon: +48 793 163 234; e-mail: help@gcsilesia.pl;

Pakiet „pro” skierowany jest do osób i firm dla których strona internetowa jest nieodłącznym elementem działalności, które pragną by ich strona była tworzona zgodnie ze stosowanymi przez liderów branży technologiami takimi jak: płynne i szybkie ładowanie strony poprzez zastosowanie metody ajax, możliwość prowadzenia sprzedaży przez stronę, obsługi klientów zagranicznych czy tworzenia społeczności.

Na pakiet „pro” składają  następujące elementy:

Dostosowany układ strony: w trakcie prac koncepcyjnych nad stroną jej układ jest wielokrotnie testowany na docelowej grupie użytkowników.

Wersja ajaxowa strony: zaawansowana wersja strony, wykorzystująca nowoczesne technologie, dzięki czemu wszystkie funkcje i podstrony doczytują się bez konieczności przeładowania strony.

Wersja strony do druku: moduł pozwalający w każdej chwili przygotować treść strony sformatowaną do wydruku.

Wersja dla osób niepełnosprawnych: wersja strony przystosowana dla użytkowników niepełnosprawnych.

Płatności: moduł pozwalający na dokonywanie różnego rodzaju transakcji finansowych za pomocą strony.

Wersja HTML: specjalna wersja strony przygotowana według najnowszego standardu HTML  zapewniającego pełną kompatybilność wsteczną (zgodność z wszystkimi wersjami przeglądarek).

 

 

Ponadto można pakiet można rozszerzyć o:

BIP: biuletyn informacji publicznej. Moduł prezentowania informacji dostosowany do wymagań instytucji publicznych i szaty graficznej strony.

Wersja pod urządzenia mobilne: specjalna wersja strony dostosowana pod telefony komórkowe, tablety elektroniczne i inne urządzenia przenośne korzystające z ograniczonych konfiguracji sprzętowych.

Biuro prasowe: moduł zarządzania biurem prasowym.

Większa liczba autorów: narzędzia wspomagające współpracę większej liczby edytorów strony w zależności od ich stopnia zaawansowania.

Sklep internetowy: moduł sklepu.

Bezpieczne kodowanie ssl: system bezpiecznego przesyłania danych – ważny szczególnie przy transakcjach finansowych.

Profile użytkowników: moduł umożliwiający rejestrowanie użytkowników i zapisywanie informacji o nich.

 

Pakiet „standard” skierowany jest do osób i firm, które chcą by ich strona internetowa była ważnym elementem wizerunku firmy, które pragną by ich strona wyróżniała się w sieci poprzez indywidualny design i nowoczesny sposób prezentowania treści i które znajdą również czas na częste aktualizacje treści znajdujących się na stronie.

 

Na pakiet „standard” składają  następujące elementy:

Design: szata graficzna zaprojektowana zgodnie z przeznaczeniem strony i zaleceniami klienta.

Kopia bezpieczeństwa danych: wszystkie dane zgromadzone na stronie są przechowywane w dodatkowej bazie, na innym niż strona serwerze, skąd w razie jakiejkolwiek awarii mogą zostać importowane do strony z powrotem.

Statystyki Google Analytics: zaawansowane narzędzia monitorujące ruch na stronie, zestawiające statystyki odwiedzin od momentu powstania do dnia bieżącego jak i najpopularniejsze treści i zapytania.

Szkolenie administratora strony: indywidualne szkolenie z zakresu zarządzania treścią i pocztą dla administratora strony (3 x 45min)

Regularne szkolenia na stronie: system pomocy i szkoleń (w tym zestaw filmów szkoleniowych) bieżąco aktualizowany na stronie.

 Ponadto można pakiet można rozszerzyć o:

Język obcy: dostosowanie strony do obsługi dodatkowej wersji językowej.

Księga gości: księga wpisów pamiątkowych.

Newsletter: przygotowanie modułu do rozsyłania informacji do odbiorców zapisanych w liście mailowej.

Forum: moduł społecznościowy przygotowane z myślą o aktywnych użytkownikach strony, którzy  pragną wymieniać się opiniami z innymi członkami społeczności.

Animacje 3d: wzbogacenie strony o animowane w 3d elementy ozdobne, bądź nagłówek.

Wersja ajaxowa strony: zaawansowana wersja strony, wykorzystująca nowoczesne technologie, dzięki
czemu wszystkie funkcje i podstrony doczytują się bez konieczności przeładowania strony.

Pakiet „start” skierowany jest do osób i firm, dla których ważnym kryterium jest niska cena i jednoczesna możliwość samodzielnego aktualizowania swojej strony, dla tych którzy pragną zaistnieć w sieci poprzez stronę o charakterze informacyjnym.

Na pakiet „start” składają się następujące elementy:

Projekt graficzny: projekt strony przygotowany zgodnie z zaleceniami klienta.

Konto: założenie konta przeznaczonego na przechowywanie plików strony w Internecie.

Domena: wykupienie domeny (zależnie od dostępności) na okres 12 miesięcy

Poczta: podłączenie systemu poczty pod wybraną wcześniej domenę, obsługującego do 50 kont pocztowych.

System zarządzania treścią: panel administracyjny strony umożliwiający edycję treści.

Kurs obsługi strony : nauka zarządzania pocztą i treścią na stronie w formie lekcji indywidualnych z klientem.Ponadto można pakiet można rozszerzyć o:

Nagłówek Flash: dopasowany do wybranego szablonu animowany element zaprojektowany zgodnie życzeniami klienta.

Intro Flash: animacja poprzedzająca stronę główną, będąca wprowadzeniem do strony.

Statystyki: narzędzie monitorujące ruch na stronie, zestawiające statystyki odwiedzin od momentu powstania do dnia bieżącego jak i najpopularniejsze treści i zapytania.

5 standardowych wtyczek: pięć wybranych przez klienta dodatkowych rozszerzeń z przedstawionego katalogu.

Przez ostanie kilka lat Internet zdominował świat. W między czasie jego domeną przestały być jedynie zakurzone skrzynie ciężkich komputerów, a stało się właściwie każde urządzenie elektroniczne. Lodówka samo-uzupełniająca swoje zapasy, interaktywne powierzchnie okien czy wyświetlacze grubości kartki papieru to melodia niedalekiej przyszłości, ale już dziś jesteśmy otoczeni ze wszystkich stron przez telefony komórkowe, tablety, laptopy – urządzenia zajmujące niewiele miejsca, które możemy wziąć ze sobą praktycznie wszędzie. Taki właśnie jest Internet dzisiaj – dostępny wszędzie o każdej porze i dla każdego. Wielka sieć, w której wraz z pomnażającą się rzeszą znajomych tworzymy opinie, które wpływają na jakość świadczonych usług i zamawianych produktów.
Wszystkie urządzenia umożliwiające dostęp do Internetu łączy sposób komunikacji pomiędzy odbiorcą a siecią – Interfejs. Jest to najważniejszy problem na jaki natrafia projektant systemu zarządzania danymi. Przy złym Interfejsie nawet najlepszy produkt, usługa czy treść nie jest w stanie się sprzedać. Dlatego ważne jest by kontakt użytkownika z system był intuicyjny.